Принципи якості

ЕФЕКТИВНІСТЬ І РЕЗУЛЬТАТ!


Нам не потрібні Ваші гроші – вони потрібні Вам!

Історія якості

Інженери ТОВ «ГЕФЕСТ» працюють в галузі професійної деревообробки вже понад три десятиріччя. І коли під кінець 90х років на ринку змінилися вимоги до якості продукції і почав зростати попит на якісні дерев’яні вироби замість стандартного масового «продукту», в 1998 році ми створили компанію «Гефест», для випуску обладнання найвищої якості, за допомогою якого можна було би задовольняти вимоги швидких змін ринку та динамічного росту попиту на ньому на якісну продукцію.

При цьому, як одну з основних вимог до свого обладнання, ми поставили рекордне зменшення витрат енергії – так як витрати, які хоч і є одним з факторів будь-якого бізнесу, але часто залишаються беззмістовними і неефективними. І чим більші такі витрати – тим менший відсоток прибутку у наших клієнтів, вартість кінцевої продукції змушено піднімається в ціні, а клієнтська купівельна спроможність – значно падає. В ітозі такої неефективної роботи – економіка цілої країни, в якій ми живемо, працюємо і виховуємо дітей – в’яне, з усіма подальшими наслідками.

Початково ми поставили за мету робити найкращі і найефективніші в Україні інженерні системи та обладнання.
Поставлені задачі були досягнуті і зараз ми пишаємося результатами своєї роботи. Ми пишаємося, що за цей час прийшли до створення кращого обладнання та ексклюзивних ефективних систем не тільки в Україні, але й у світі.

Якісне обладнання, ефективно працююче десятиріччями без поломок, мінімальні витрати енергоресурсів і найвища якість сушки деревини з мінімальним відсотком браку – це результат багаторічних досліджень, старанної роботи наших інженерів та принципів, яких ми ніколи не зраджуємо на шляху до своїх цілей.

Принципи якості

Щоденно, у всіх галузях діяльності і з усіх боків, Вас (та і нас теж), намагаються обманювати «продавці всього». Вони хочуть просто підписати контракт і отримати собі гроші замовника. Іноді такі продавці свідомо йдуть на обман, іноді – дійсно не розуміють справжнього рівня «якості» свого продукту, іноді – з інших причин, які відносяться до етики і моральних (або точніше аморальних) якостей людей.

Нам це все не подобається. Вам – скоріш за все також.

Ми розробляємо і випускаємо обладнання. Ми створюємо нові робочі інструменти, за допомогою яких наші клієнти отримують прибуток.
Ми створюємо обладнання, яке за довгі роки експлуатації підтвердило якість, надійність та ефективність інженерних комплексних систем під маркою GEFEST.

Ваші гроші – потрібні ВАМ!

Ваші гроші – потрібні Вам. Для розвитку, для росту виробництва, потужностей, іноді – в самому прямому сенсі для виживання і утримання вашого бізнесу в важких умовах високого оподаткування, «лежачих» в нижніх межах графіків продажів, відсутності економічної стабільності та інших труднощів.

Саме через це ми не збираємося продавати вам дешеві засоби для самознищення!

А саме так – «засобами для самознищення» ми називаємо обладнання, яке хоч і може мало коштувати, але в ітозі дасть:

– Високий відсоток браку товару,
– Високий рівень беззмістовних і безжальних витрат ресурсів (як енергетичних, так і фінансових, і людських.)
– Має короткі терміни експлуатації та вимагає постійних ремонтів,
– Має підвищений рівень небезпеки через використання неякісних, ненадійних а іноді і відверто небезпечних матеріалів чи устаткування.

Саме так ми називаємо обладнання на 2-3-5 років, яке приносить збиток всім – і Вам, і іншим виробникам які працюють з бракованими матеріалами, і кінцевому споживачу вашої продукції.

Якість

Для нашого обладнання ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і компоненти, які забезпечують комплексну якість роботи грамотних систем.

Ми добре знаємо значення, вартість і вагу слів, репутації, якості.

Ми не даємо пустих обіцянок.
І гарантуємо якісну роботу тільки тих систем, які можуть дійсно ефективно працювати.

Ми не продаємо «голе залізо»

Ми не розказуємо, що ви отримаєте бажаний результат «За дешево». І ми не робимо обладнання з картону – існують мінімальна матеріалоємність зі своєю мінімальною вартість, при якій обладнання може бути працездатним, надійним і головне – ефективним і прибутковим.

Ми не розказуємо маркетингових казок, що обладнання «все зробить в автоматичному режимі», так як це також брехня і обман.

Будь-який автоматичний контролер потребує професійного персоналу, навчання технологічним процесам і точного дотримання вимог інструкцій та технологічної документації.

Сушка деревини або контроль будь-якого іншого технологічного процесу (наприклад топка котла) за допомогою охоронця – це завжди брак і збитки! Складні і довготривалі технологічні процеси завжди потребують участі технолога, який скоригує всі дестабілізуючі роботу впливи, такі як:

– Особливості укладки пиломатеріалу,
– Перебої в електро- та теплозабезпеченні,
– Пошкодження дротів,
– Вихід з ладу або з режимів вимірюючих датчиків,
– Та багато, багато інших.

Ми не дозволяємо собі поставити вам зменшену площу теплообмінників або ненадійні комплектуючі. В наших виробах використовуються елементи тільки промислової якості, а це значить, що ми не конкуруємо зниженням вартості по принципу «у нас найдешевше!» з дешевою «заліпухою», яка не забезпечить задовільну якість роботи і швидко вийде з ладу.

Ми не менеджери і не посередники, які не здатні вирішити проблеми клієнтів. І завжди підтримуємо своїх клієнтів в будь-яких інформаційних, технічних та технологічних питаннях до отримання дійсно задовільного результату і якості продукції.


Ми – розробники і виробники. І саме ми відповідаємо за якість нашого обладнання та гарантуємо відсутність проблем з нашим сушильним обладнанням у наших клієнтів. Як технічних, так і технологічних.


Ми даємо нашим клієнтам повністю завершену, робочу, налаштовану систему, в якій всі елементи прораховані і підібрані виключно для максимальної ефективності роботи обладнання.

Під цю систему мі підбираємо і коригуємо режими технологічного процесу.

Ми навчаємо грамотному веденню технологічного процесу.

Ми даємо технологічний супровід та забезпечуємо непереривну технологічну підтримку на високому рівні.

Ви отримуєте промислову якість виготовлення продукції та найсучасніші технології, які не доступні навіть закордонним виробникам і посередникам.


Переважна більшість фірм, які пропонують обладнання, не можуть, або не хочуть займатися адаптацією обладнання та технологічних процесів до потреб своїх замовників.

Зазвичай це пов’язано з трьома основними причинами:

— економічна недоцільність зміни стандартної, типової конфігурації та комплектації обладнання;
— поверхнева інженерна та технологічна підготовка менеджерів, які працюють з замовниками, що обов’язково приводить до проблем в послідуючій експлуатації технологічного обладнання.
— Невизначеність в необхідних характеристиках обладнання у самого клієнта.


Ми готуємо до ефективної роботи не тільки обладнання, але і вас, і ваш персонал, надаємо повну технологічну інформацію.


Ми надаємо створені на базі багаторічних досліджень та перевірені роками практики технології сушіння дервини, аби ви отримували найвищу якість вашої продукції та максимальний прибуток.

Розроблені спеціально для сушильних камер системи рекуперації GEFEST RHE дозволяють досягати мінімального на сьогоднішній день рівня витрат палива в 3-4 рази меншого, за стандартні «сучасні» камери.

Сушильні камери GEFEST застосовуються нашими клієнтами для сушки сировини, яка використовується в тому числі і при реставрації відомих у всьому світі пам’ятників архітектури, шедеврів мистецтва, при виробництві елітних столярних виробів. Так як ця сировина відповідає найвищим  вимогам.

Ми пропонуємо Вам тільки реально працюючі, максимально ефективні рішення, які за десятки років вже доказали свою високу результативність на багатьох підприємствах.

Нам не потрібні Ваші гроші – вони потрібні Вам!
Для того, щоб ми могли дати Вам найкраще обладнання.
Для Вашого прибутку і розвитку.

Розвивайтеся і отримуйте прибутки!

Щиро і з повагою до Вашої праці,
принципова команда
ТОВ «ГЕФЕСТ»