Вартість

Основні серії сушильного обладнання GEFEST:

GEFEST DKA — Промислові сушильні камери для деревини з найнижчим споживанням енергії в процесі сушки деревини, які по рівню споживання енергії належать до класу енергетичної ефективності «А».

Мають короткі терміни оку повності (РР) і високий відсоток прибутковості інвестицій (ROI) завдяки низьким витратам на дорогі енергоресурси та високу якість сушки пиломатеріалів.

Для сушильних камер серії DKA можлива опціонально установка систем рекуперації GEFEST RHE одразу при виготовленні або надалі, під час експлуатації.

GEFEST DKB — Серія промислових сушильних камер для економічної сушки деревини. Зручні камери для економної та високоефективної роботи. При проектуванні та виготовленні – врахована можливість подальшої модернізації для додаткового зменшення витрат енергоресурсів.

GEFEST RHE — Система рекуперації теплової енергії, розроблена інженерним центром компанії GEFEST спеціально для роботи з промисловими сушильними камерами. Система дає зменшення витрат енергії у 2 рази. Опціонально доступна для установки на серії камер GEFEST DKA і DKB.

GEFEST DKF — Спеціалізовані промислові сушильні камери для швидкісного сушіння дров. Випускаються із вбудованим котельним модулем в об’ємах на 8, 12 і 22 кліті (відповідно – 16, 24 і 44 складометри). Внутрішня обшивка – неіржавіюча сталь.

Надаємо сучасні технології якісної сушки деревини та повну технологічну підтримку.

Навчаємо персонал спеціальним прийомам роботи з сушильними камерами та деревиною — Вам не доведеться втрачати власні кошти через свої ж помилки.

Вартість сушильних камер для деревини )***
ОБ’ЄМ КАМЕРИ (М3) GEFEST DKA GEFEST DKB
10 23 400* 19 500*
20 39 000* 32 500*
40 58 800**
60 73 800** 67 200**
100 89 400** 82 800**
Вартість сушильних камер для дров )***
ОБ’ЄМ КАМЕРИ (СКЛМ3)
GEFEST DKF-S
16 (8 клітей), мобільні 39 100*
24 (12 клітей), мобільні 58 600*
44 (22 кліті) 106 000**

Оплата проводиться в гривнях, за комерційним курсом на день оплати. 

* —  вартість повної заводської готовності до відправки,
** — вартість з монтажем на місці установки та експлуатації,
*** — у зв’язку з постійним зростанням цін на матеріали та комплектуючі вартість підлягає уточненню.

Для уточнення інформації по нестандартних чи не поширених об’ємах камер – зв’яжіться з нашими спеціалістами.

Індивідуальні серії сушильних камер GEFEST:

GEFEST DKA+ — Найекономічніші за енерговитратами камери класу енергоефективності «А+». Спеціально розроблена інженерами ГЕФЕСТ ТОВ серія камер, яка високоефективно працює при рекордно низьких витратах палива.  В заводській комплектації має вже встановлені системи рекуперації GEFEST RHE. Гарантія на обладнання – 2 роки, на корпус – 10 років.

GEFEST DKT — Спеціалізована серія сушильних камер для швидкої якісної сушки деревини. При будівництві камер цієї серії також враховується можливість модернізації їх надалі для додаткового зменшення витрат енергоресурсів. Гарантія – 1 рік на обладнання, 10 років на корпус.

GEFEST RWC  Реторти для виготовлення деревного вугілля. Виготовляються під замовлення за індивідуальним проектом.

Сушильні камери  GEFEST серій DKA+, DKA та DKB виготовляються в об’ємах від 10м3.
Сушильні камери GEFEST серії DKT виготовляються в об’ємах від 60м3.

Точна вартість сушильних камер для пиломатеріалів фірмової конструкції та комплектації GEFEST – після узгодження вимог клієнта відносно матеріалів, якості та економічності процесу сушки.


Наші клієнти разом з камерами отримують перевірені роками експлуатації технології бездефектної сушки, з гарантією отримання високої якості продукції.

Ми також,  здійснюємо повну технологічну підтримку наших клієнтів і навчаємо персонал клієнта на його виробництві:
Вам не доведеться вчитися на своїх помилках – достатньо тільки дотримуватися наданих нами рекомендацій.